Partnerství pro úspěch

S vyším vítězstvím vyhráváme i my - to je hlavní princip našeho programu WIN Partner Program. Jelikož máme společný zájem na tom, abychom sloužili co nejlépe svým zákazníkům, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli získat dovednosti, potřebné nástroje a znalosti, které potřebujete k tomu, abyste mohli úspěšně nabízet zvuková zařízení Jabra.
 
Náš partnerský program poskytuje školení k prodeji, propagační materiály a technickou podporu k našim výrobkům. Spolupracujeme s vámi, abychom vám pomohli získat váš místní trh a zajistit dobré zkušenosti vašich zákazníků. Seznámíte se zevrubně s našimi výrobky a stanete se expertem na vše, co se týká značky Jabra.
 
Se značkou Jabra získáváte výrobky s řadou ocenění, náš závazek k inovacím, ale i profesionálního obchodního partnera, který bude podporovat nejen vás, ale i naše společné zákazníky.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE ZNAČKY JABRA Pokud se stanete autorizovaným prodejcem Jabra Handsfree, budete mít přístup ke zdrojům útvarů Prodeje, Marketingu a Školení, spolu s Technickou podporou. Navíc budete moci svým zákazníkům poskytnout kompletní portfolio handsfree řešení Jabra a zvýšit tak svůj obrat.
PARTNEŘI PRODÁVAJÍCÍ OBCHODNÍ ŘEŠENÍ ZNAČKY JABRA
Partner Jabra GoldNejvyšší úroveň partnerského statusu poskytuje nejvyšší benefity. Statut partnera Gold vám nabízí podporu pro získání prodejních tipů a zajištění prodeje od začátku do konce prodejního cyklu. Budete uvedeni na stránkách Jabra.com a navíc budete mít i prospěch ze společných prodejních a marketingových plánů, partnerských seminářů a událostí, demo výrobků, oznámení před uvedením nových výrobků a budete mít nárok na financování rozvoje podniku.
Partner Jabra Silver Statut partnera Jabra Silver vám nabízí řadu výhod a silné zaměření na podporu prodeje a růstu Se statutem partnera Silver budete mít také přístup k prodejním tipům od značky Jabra, kobrandovým (víceznačkovým) marketingovým kampaním, internetové e-akademii značky Jabra a prodejním nástrojům.
REGISTROVANÝ PARTNER JABRA Jako registrovaný partner budete mít přístup k PartnerNet, což je brána do světa značky Jabra, který zahrnuje exkluzivní používání loga Partnera značky Jabra. Rozšiřujte své znalosti o produktech značky Jabra používáním e-akademie Jabra a mějte přehled o aktuálním dění díky našim partnerským elektronickým zpravodajům prostřednictvím zpravodajské sekce na PartnerNet.