Bluetooth náhlavní soupravy

Řada Jabra Elite - navrženo pro špičková bezdrátová volání a kvalitu hudby

Řada modelů Elite

Užívejte si nejvyšší kvalitu bezdrátového volání a hudebních zážitků se sluchátky řady Elite, vyvinutými pro život na cestách. Od dlouhotrvající výdrže baterie přes pohodlný oblouk za hlavu z paměťového drátu až po špičková skutečně bezdrátová sluchátka s mikrofony s funkcí potlačení šumu - toto vše představuje výhody, značně usnadňující vaše volání a poslech hudby. Připojte se bezproblémově pomocí Bluetooth 5.0 ke svému chytrému telefonu, nyní si můžete i libovolně upravit zvuk pomocí ekvalizéru. 
CES 2018 - Shlédněte Video ›

Porovnat modely

Pomocí rozbalovacích nabídek můžete porovnat modely Elite.

{{product.productName}} Zobrazit Více﹥   {{product.productName}} Zobrazit Více﹥
Do 15 hodin1 Do 15 hodin1 Do 8 hodin Do 18 hodin Baterie Do 15 hodin1 Do 15 hodin1 Do 8 hodin Do 18 hodin
Technologie 4 mikrofonů Technologie 4 mikrofonů Technologie 2 mikrofonů Mikrofon s ochranou proti větru Mikrofon Technologie 4 mikrofonů Technologie 4 mikrofonů Technologie 2 mikrofonů Mikrofon s ochranou proti větru
IP-55 IP-56 IP-54 IP-54 Stupeň krytí IP IP-55 IP-56 IP-54 IP-54
2 roky2 2 roky2 2 roky2 1 rok omezená Záruka 2 roky2 2 roky2 2 roky2 1 rok omezená

1 Do 5 hodin, 15 hodin s nabíjecím pouzdrem
2 2letá záruka na odolnost proti prachu a vodě. Vyžaduje se registrace pomocí aplikace Jabra Sound+

Jabra Sound+

Aplikace Jabra Sound+ je dokonalým společníkem pro vaše sluchátka Jabra* – doplňuje další funkce a umožňuje přizpůsobit používání zařízení Jabra. Nyní máte možnost si vybrat svého hlasového asistenta, přizpůsobit si hudební profil, nastavit míru, do jaké chcete slyšet okolní hluk, sledovat stav nabití baterie a mnoho dalších funkcí. Aplikace se neustále vyvíjí; přináší nové funkce k dalšímu vylepšení vašich sluchátek. V průběhu času se aplikace neustále zdokonaluje - a díky tomu jsou stejně tak lepší i vaše zážitky se značkou Jabra.

*V současné době k dispozici pouze u modelu Jabra Elite 65t

Zobrazit více ›