Bluetooth

Vychutnejte si úplnou bezdrátovou svobodu s naší řadou náhlavních souprav Bluetooth. Dopřejte si čisté hovory na cestách. Naše náhlavní soupravy jsou odolné a jsou navrženy pro celodenní nošení. Vybrat si můžete z mnoha různých stylů nošení.

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free jsou sluchátka Bluetooth®, jež zůstanou na svém místě po celý den - ať děláte cokoliv.

Jabra Halo Smart

Jabra Halo Smart jsou pecková sluchátka Bluetooth® a jsou tak pohodlná, že je nikdy nebudete chtít sundat.

Jabra Eclipse

Model Jabra Eclipse vám přináší svobodu cítit se tak, jako byste byli na dvou místech najednou. Díky elegantnímu designu a zvuku, jako byste s volaným mluvili osobně, nikdy vám již z rozhovoru nic neunikne. Nastal čas zažít záměrně opravdový zvuk.

Jabra Steel

Jabra Steel je odolná náhlavní souprava navržená pro všechny pracovníky v terénu. Bez ohledu na to, zda jste právě na znečištěném pracovišti nebo ve větru na lešení, Jabra Steel vás vždy udrží ve spojení, ať se nacházíte kdekoliv.

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless je náhlavní souprava Bluetooth®, která posouvá hovory a hudbu na další úroveň a představuje snadno použitelné řešení s komfortním stylem nošení.

Jabra Mini

Mono náhlavní souprava Bluetooth se snadným ovládáním, určená k celodennímu nošení. Dopřejte si čistá volání s funkcí high–definition voice. Režim Smart Power Nap (inteligentní úsporný režim) pomáhá šetřit baterii. K dispozici je široký výběr gelových nástavců EarGels™, takže vždy dosáhnete dokonalého usazení soupravy.

Jabra Motion

Profesionální monaurální náhlavní souprava Bluetooth s ochranou proti hluku větru a zvukem s vysokým rozlišením. K použití v kanceláři i na cestách. Můžete ji nosit pohodlně po celý den.

Jabra Stealth

Jabra Stealth, naše premiérová náhlavní souprava Bluetooth® nové generace, je výrazně menší, lehčí a nenápadnější a nabízí vyšší míru pohodlí při používání i delší dobu hovoru.

Jabra Style

Jednoduchá náhlavní souprava s bezdrátovou svobodou a veškerou propracovaností pro váš osobní styl.

Jabra Storm

Nová generace monaurálních náhlavních souprav Bluetooth s 9 hodinami hovoru. Eliminuje hluk větru, takže si můžete dopřát jasné hovory i v hlučných, větrných podmínkách. Snadné připojení s chytrými telefony s funkcí NFC pouhým dotykem dvou zařízení. Šíhlý design a celodenní pohodlí.

Jabra Supreme

Mono náhlavní souprava Bluetooth®, která se aktivuje hlasem a vyznačuje se skládacím raménkem mikrofonu pro maximální přenositelnost

Jabra BT2047

Jabra BT2047 je snadno ovladatelná náhlavní souprava Bluetooth®, vytvořená pro mobilní zařízení.

Jabra Supreme UC

Zažijte neuvěřitelný zvuk a zůstaňte ve spojení - na cestách, v kanceláři nebo doma - s novou náhlavní soupravou Jabra SUPREME UC Bluetooth.

Jabra Talk 2

S touto náhlavní soupravou Bluetooth si užijete jasná a spolehlivá handsfree volání.

Bluetooth

Vychutnejte si úplnou bezdrátovou svobodu s naší řadou náhlavních souprav Bluetooth. Dopřejte si čisté hovory na cestách. Naše náhlavní soupravy jsou odolné a jsou navrženy pro celodenní nošení. Vybrat si můžete z mnoha různých stylů nošení.

ZPRAVODAJ JABRA