120 meters / 395 feet

Jabra Pro 920

Poslechněte, jak funkce Noise Blackout vylepšuje zvuk

Potlačení šumu VYP (Noise Blackout OFF) Potlačení šumu ZAP (Noise Blackout ON)

Poslechněte si, jak funkce HD Voice vylepšuje zvuk

HD Voice VYP (OFF) HD Voice ON (ZAP)

{{selection.productName}}

Jabra Pro 900

Kontaktovat obchodní oddělení

Náš tým produktových odborníků vám pomůže najít nejlepší řešení pro vaši firmu. Vyžádejte si okamžité nacenění a rady pro konkrétní prostředí a případ použití. Vyplňte formulář a zástupce společnosti Jabra vás bude kontaktovat.

Vyžádejte si zkušební kus

Plánujete-li nasazení více než 50 kusů pro svou firmu, obraťte se na oddělení prodeje, kde vám sdělí, zda máte nárok na bezplatnou zkušební verzi.

Potřebujete technickou podporu?

Pro technickou podporu a další otázky související se zárukou kontaktujte náš tým obchodní podpory (Business Support).

Více k tomuto výrobku si vyžádejte od prodejního oddělení

Kolik náhlavních souprav budete potřebovat?

Vaše platforma

Doplňující informace

Přehled funkcí

Křišťálově čistý zvuk

Funkce DSP (Zpracování digitálního signálu) snižuje úroveň šumu v pozadí a zabraňuje vzniku ozvěny. Dále také chrání uživatele proti náhlému zvýšení hlasitosti.

HD Voice / širokopásmový zvuk

Funkce HD Voice vám zprostředkuje věrné, živoucí hovory. Hlas svého protějšku uslyšíte srozumitelně a čistě.

Softwarové aplikace Jabra

Své nastavení můžete přizpůsobit pomocí softwarových aplikací Jabra. Získáte plnou integraci a možnost dálkového ovládání hovorů s nejnovější generaci softwarových telefonů.

Mikrofon s potlačením šumu

Mikrofony s potlačením šumu snižují nežádoucí šum na pozadí a jsou ideální v přeplněných a hlučných, otevřených pracovních prostředích.

PeakStop™

Technologie PeakStop™ okamžitě potlačí potenciálně škodlivé zvuky ještě před tím, než se dostanou k uším operátora. Úroveň zvuku se tak pohybuje v bezpečném rozsahu a váš sluch je chráněn.

Vzdálená správa majetku

Pomocí webového řešení Jabra Xpress můžete provádět nastavení všech zvukových zařízení vaší společnosti dálkově z jednoho místa. Získáte také ucelený přehled o všech náhlavních soupravách nainstalovaných v rámci sítě IT.

Dálkové ovládání hovorů

Ovládání hovorů přímo z náhlavní soupravy Příjem i ukončování hovorů lze provádět pouhým stiskem tlačítka, stejně jako ovládání hlasitosti nebo ztlumení linky.

SafeTone™

Jabra SafeTone™ zahrnuje Jabra PeakStop™ a Jabra IntelliTone™, což jsou pokročilé technologie ochrany sluchu. Tato funkce automaticky limituje průměrnou hlasitost během dne a zachovává její hranice v rozmezí akustických standardů.

Pohodlí při hovoru

Najděte pro sebe to pravé díky celé řadě lehkých, ergonomicky tvarovaných rámů, měkkých náušníků, nastavitelných spon přes hlavu a ramének mikrofonu. Náhlavní souprava zajistí komfort po celý den.

Příslušenství

Najít podporu

Stručné návody k obsluze, výuková videa, stahování firmwaru a mnoho dalšího.

Vyhrajte Jabra Elite Sport