Jabra Solemate Mini

Jabra Solemate Mini

Vezměte si svou hudbu kamkoli s sebou

Kapesní reproduktor Solemate Mini je navržen tak, abyste si jej mohli vzít s sebou kamkoliv, a je dokonalým společníkem na cesty s překvapivě silným zvukem.

MASIVNÍ ZVUK. KAPESNÍ VELIKOST.

Jabra Solemate™ Mini je bezdrátový reproduktor, který je navržen tak, abyste s ním mohli jít kamkoliv. Kompaktní velikost a překvapivě silný zvuk z něj činí dokonalého společníka na cesty.

VZÍT SI JEJ MŮŽETE KAMKOLIV – I VEN 

Model Mini je velmi odolný a připraven k přehrávání i rockové hudby, odolává prachu a stříkající vodě a celistvý pryžový povlak jej chrání před poškrábáním a nárazy. Připojit jej můžete k jakémukoli zařízení a ovládat i na dálku přes celou místnost pomocí Bluetooth.

PŘEKVAPIVÝ ZVUK.
ŽÁDNÉ KABELY

Navzdory tomu, co může napovídat váš zrak, Jabra Solemate™ Mini v sobě skrývá dva výkonné reproduktory a baterii, která vydrží až 8 hodin přehrávání. Hudbu můžete přehrávat bezdrátově nebo využijte praktický kabel umístěný v podrážce.

MŮŽETE HO MÍT V MNOHA BARVÁCH

Dodává se v několika barvách (ne všechny mohou být u vás k dispozici)

[{"Name":"MobColorHex","Title":"Vyberte si barvu","Summary":"","Options":[{"Title":"Black","Value":"000000"},{"Title":"Blue","Value":"0099CC"},{"Title":"","Value":"5E4624"},{"Title":"","Value":"FFD700"},{"Title":"Gray","Value":"999999"},{"Title":"Grey Scale","Value":"6B7B94"},{"Title":"Tangerine","Value":"CC99CC"},{"Title":"Red","Value":"CC3333"},{"Title":"Tangerine","Value":"FF9933"},{"Title":"Black","Value":"FFFFFF"},{"Title":"Yellow","Value":"FFF200"}]}]
{{selection.title}}

JABRA SOLEMATE MINI

Jabra Solemate™ Mini je reproduktor, který to dokáže rozhýbat, ať jste kdekoliv. Kompaktní velikost a překvapivě silný zvuk z něj činí dokonalého společníka na cesty. Stačí jen dodat hudbu!

Recenze

Technické parametry

 • Obsah balení
 • Hmotnost 160 gramů
 • Bluetooth verze: 4.0
  Dosah hovorů: Do 10 m
 • Doba hovoru na baterii : Až 8 hodin
  Doba v pohotovostním režimu: Do 12 dnů
 • Snadné párování Podpora NFC
 • Hudba Zařízení dokáže přehrávat hudbu: ano
  Ovládání hudby ze zařízení: ano
 • Funguje s veškerým mobilním zařízením
  Tablety, počítače a veškerá audio zařízení s 3,5mm konektorem jack
 • Technické parametry Stáhněte si technické parametry

Najít podporu

Stručné návody k obsluze, výuková videa, stahování firmwaru a mnoho dalšího.

ZPRAVODAJ JABRA