Software a služby

Jabra nabízí řadu programového vybavení a služeb, které vám pomohou získat z našich náhlavních souprav to nejlepší.

Hledáte aplikace pro chytré telefony? Klikněte sem

Jabra Xpress

Jabra Xpress je webové řešení, které umožňuje provádět vzdálené nasazení softwaru, firmwaru a aktualizaci nastavení u velkého počtu náhlavních souprav Jabra USB.
Možná využití jsou následující:

  • Instalace nových náhlavních souprav (včetně masové nasazení)
  • Aktualizace, diagnostika a správa stávajících náhlavních souprav
Zobrazit více

Jabra Direct

Jabra Direct je programové vybavení, které vám umožní přizpůsobit, aktualizovat a spravovat náhlavní soupravu Jabra z počítače. Kromě toho vám dává možnost ovládat hovory ze softwarového telefonu (např. Skype) přímo z náhlavní soupravy.

Zobrazit více

Jabra Suite for Mac

Jabra Suite for Mac je bezplatné softwarové řešení pro počítače Mac, umožňující snadnou aktualizaci firmwaru, upgrade náhlavních souprav a správu připojení Bluetooth. Kromě toho vám dává možnost ovládat hovory ze softwarového telefonu Mac přímo z náhlavní soupravy.

Zobrazit více

MIKROAPLIKACE PRO PC

Společnost Jabra, která měla za cíl vždy nabízet ty nejlepší uživatelské zkušenosti prostřednictvím inovací, nyní přináší snadno použitelné softwarové mikroaplikace pro Windows s cílem rozšířit hodnotu zvukových zařízení Jabra a předvídat potřeby uživatelů. Mikroaplikace Jabra, které přinášejí vysoce cílené funkce, uživatelům umožňují plně využívat výhod svého zařízení Jabra, a nejen to.


Jabra Screen Lock

  • Snadné vizuální zabezpečení dat
  • Jednoduchá instalace, nasazení i použití
  • 100% zabezpečené
  • Zdarma
Zobrazit více

Aplikace Jabra CC Agent

Aplikace Jabra CC Agent zvyšuje efektivitu pracovníků kontaktního centra Cisco Finesse tím, že jim umožňuje snadno ovládat často používané funkce z ovladače náhlavní soupravy Jabra v zařízeních Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II a Jabra Link 260.

Zobrazit více