O společnosti Jabra

Jabra. Zvuk navržený zcela pro vás

Ve společnosti Jabra velmi dobře víme, co je zapotřebí k vytvoření nejlepších zvukových řešení ve své třídě. Naše zkušenosti tak pomáhají vytvářet lepší uživatelskou zkušenost našich zákazníků. Tyto zkušenosti se pak odrážejí ve výrobcích, které jsou navrženy právě pro vás - poskytují vám to, co je pro bezkonkurenční zážitky z volání a poslechu hudby zapotřebí

Ve společnosti Jabra platí zásada, že tvar vychází z funkce. Na základě pochopení vašich potřeb, ať už se jedná o nejlepší zvuk pro volání a hudbu, nebo o rozšířené funkce pro soustředění a spolupráci, přemýšlíme o tom, co chcete a jak to budete používat. Naše sluchátka a náhlavní soupravy představují dokonalá zvuková řešení pro kancelář, cestování do práce, sportování nebo procházky v jakémkoliv počasí - ať už potřebujete cokoliv kdekoliv, vždy dokážeme nabídnout výrobky světové úrovně, které splní vaše požadavky.

V každém výrobku značky Jabra se odrážejí stovky hodin výzkumu a důsledného inženýrství - proto fungují chytřeji a nabízejí více funkcí než jiná sluchátka, náhlavní soupravy či reproduktory na trhu. Proto jsme také často prvními, kteří na trh dodávají nové zvukové technologie a inovace.

Jabra je součástí skupiny GN, založené před téměř 150 lety, a dnes jsme jediným výrobcem, který vytváří spotřební sluchátka, profesionální sluchátka a sluchadla pod jednou střechou. Těchto schopností využíváme a jdeme za jediným cílem – aby váš život zněl lépe.

Vyvíjíme skutečně bezdrátová pecková sluchátka nabízející naprostou svobodu; náhlavní soupravy s potlačením hlukykteré umožňují eliminovat nežádoucí zvuky a ruchy; náhlavní soupravy se zvukem ve vysokém rozlišení, kdy vás volající slyší čistě jako křišťál; a nejmodernější fitness sportovní sluchátka, která vám pomohou překonat sebe sama. Každý výrobek vám pomůže lépe slyšet, udělat víc i dosáhnout víc.

Se značkou Jabra víte, že získáváte ty nejlepší výrobky na trhu. Jsou tak navrženy.

Průkopnický duch

Hodnoty skupiny GN Group nás inspirovaly k překročení vlastních hranic. První mikrofon s mimořádným potlačením šumu na světě, první náhlavní souprava Bluetooth® na světě a první sportovní sluchátka s integrovaným měřením tepové frekvence, a to není zcela vše.

Nesdílíme pouze průkopnického ducha skupiny GN Group, ale také znalosti a odbornost. Vzhledem k úzkému vztahu se společností ReSound, naší sesterskou značkou, máme bezkonkurenční možnosti v oblasti zvuku.

Společnost ReSound představuje přední odborníky na sluchadla. Dokáží skloubit design s technologií tak, aby lidé s těžkou ztrátou sluchu měli blíž ke všemu, co milují. Jejich účinná, nenápadná a chytrá sluchadla lze ovládat pomocí integrovaných aplikací. Toto zaručuje přirozený a přitom přizůsobený zvukový zážitek; sluchadla lze navíc proměnit i v bezdrátová stereofonní sluchátka.

Sdílíme své znalosti. To znamená, že nikdo neví o zvukové vědě víc než my. Společně dokážeme opravdu více, život bude znít mnohem lépe.

Logo GN ReSound

Objevte více ›

Jabra Gallery

Jabra Elite 65t
Jabra Evolve 80
Jabra Elite Active 65t
Jabra Evolve 75e
Jabra Elite 45e
Vyhrajte Jabra Elite Sport