O společnosti Jabra

My jsme Jabra

Díky nám zní život lépe.

Naše inteligentní zvuková řešení každý den inspirují zákazníky k dosažení dříve nemožného.

Jsme inspirací pro atlety, starší i mladší a snažíme se je podporovat inovativními sportovními sluchadly se skutečným hlasovým tréninkem a inteligentními aplikacemi, aby dosahovali vynikajících výkonů a byli motivováni a soustředěni.

Při práci budete s našimi produkty výkonnější. Pomůžeme vám více se soustředit a lépe komunikovat a spolupracovat, přičemž komunikace bude snadnější. Tohoto cíle dosahujeme odloučením vnějšího hluku a zajištěním zcela čistého zvuku.

S námi si také můžete vychutnat milovanou hudbu, zatímco jste na cestách, a to díky kvalitnímu a pohlcujícímu zvuku. Zcela jednoduše si můžete zavolat a vrátit se zpět k hudbě. Vše se zcela čistým zvukem.

Naším životním cílem je měnit život prostřednictvím moci zvuku.

Co je nám inspirací

Snažíme se být průkopníky v oboru a usilujeme o inovace. Naším cílem jsou nové způsoby vylepšení kvality zvuku, který slyšíte.

Jak se jistě dalo předvídat, jsme dokonalí posluchači. Pilně nasloucháme potřebám lidí.

Abychom mohli svých cílů dosáhnout, každý rok reinvestujeme více než 10 % tržeb naší skupiny do výzkumu a rozvoje. To nám umožňuje představovat průlomové technologie, jak již řadu let činíme.

Jsme v čele svého oboru v měření a analýze biometrických dat z lidského ucha, abychom zlepšili zdraví a atletický výkon.

Zvyšujeme také produktivitu na pracovišti - neustále přizpůsobujeme směs technologie a kultury tak, abychom lidem pomohli dosahovat lepší vyváženosti mezi prací a osobním životem.

My jsme GN

Společnost Jabra se pyšní členstvím ve skupině GN Group - odhodlané a inovativní skupině lidí, kteří překračují své hranice od roku 1869

Z našeho sídla v Kodani v Dánsku učinila skupina GN Group revoluční průlom v komunikaci instalací prvního podmořského kabelu na světě, který představoval první telegrafní linku spojující východ se západem a sblížil tak svět.


GN

Další informace

Průkopnický duch

Hodnoty skupiny GN Group nás inspirovaly k překročení vlastních hranic. První mikrofon s mimořádným potlačením šumu na světě, první náhlavní souprava Bluetooth® na světě a první sportovní sluchadla s integrovaným měřením tepové frekvence, což není zcela vše.

Nesdílíme pouze průkopnického ducha skupiny GN Group, ale také jejich znalosti a odbornost. Vzhledem k úzkému vztahu se společností ReSound, naší sesterskou značkou, máme bezkonkurenční zvukové možnosti.

Společnost ReSound představuje přední odborníky na sluchadla. Spojují design s technologií, aby lidé se značnou ztrátou sluchu měli blíže k věcem, které milují. Jejich účinná, nenápadná a chytrá naslouchátka lze ovládat pomocí integrovaných aplikací. Toto zaručuje přirozený a osobitý zvuk a naslouchátka tak lze proměnit v bezdrátová stereo sluchadla.

Sdílíme své znalosti. To znamená, že nikdo neví o vědě zvuku více než my. Společně skutečně můžeme zvuk života vylepšit.

Další informace ›

Program boje proti produktovému pirátství

Dávejte pozor na padělané produkty. Hlaste je zde.

Další informace ›

Oblast sociální odpovědnosti podniků a životního prostředí

Tímto způsobem snižujeme dopad na životní prostředí.

Další informace ›

Knihovna multimédií

Prohlédněte si brožury, datové listy, fotografie produktů a další informace.

Další informace ›
Vyhrajte Jabra Elite Sport