Kariéra

Ve společnosti Jabra se snažíme, aby zvuk v životě lidí zněl lépe. Bereme v úvahu práci, každodenní život a zábavu. V návaznosti na to navrhujeme výrobky, které lidem při těchto činnostech pomáhají.

Práce ve společnosti Jabra spočívá ve využívání moderních technologií k větší svobodě zákazníků.

Volná místa

PoziceÚtvarPůsobištěZveřejněno dne

Proč se k nám připojit


 • Skvělí kolegové

  Přidáte se k týmu odhodlaných odborníků, kteří usilují o změnu. Pracujeme v pohodové atmosféře, kde je prostor na vtipy a zábavu. Již od počátku se zde budete cítit jako doma.

 • Jasné povědomí o účelu a smysluplnosti

  Jsme pyšní na svou práci. Skutečně věříme ve změnu života lidí prostřednictvím „síly“ zvuku. Chcete-li být součástí pozitivní změny, nyní máte šanci.

 • Skvělé příležitosti

  Ať už se chcete stát opravdovým odborníkem ve svém oboru nebo je vaším přáním rozvíjet schopnosti vedení, u nás najdete prostor pro zisk odborných znalostí. Jsme odhodlaní pomoci vám stát se nejlepšími.

 • Dokonalé vyvážení pracovního a osobního života

  Nabízíme flexibilní pracovní podmínky, ať už občas potřebujete pracovat z domu nebo si chcete stanovit svou vlastní pracovní dobu. Chápeme, že práce není všechno, a zcela respektujeme váš osobní život.

 • Skvělé výhody

  Nabízíme bezkonkurenční platy, balíček penzijního a životního pojištění a pět dní placené dovolené ročně navíc.

Spojte se s námi

Sledujte společnost Jabra na LinkedIn a získejte tak aktuální informace

Podané žádosti

Vaši žádost a životopis uchováváme po dobu šesti měsíců. Pokud váš profil odpovídá některé z otevřených pozic ve skupině GN, budeme vás kontaktovat.

Odeslat žádost a životopis ›
Vyhrajte Jabra Elite Sport