Oblast sociální odpovědnosti podniků a životního prostředí

Jako výrobce náhlavních souprav a audiozařízení jsme si vědomi úlohy, kterou sehráváme při ochraně životního prostředí a jako odpovědný člen globální společnosti. Technologický odpad se promítá do rostoucího množství skládkovaných materiálů po celém světě a naším závazkem ve společnosti Jabra je snižovat ekologický dopad našich výrobků.


Proč nás naši zákazníci zajímají

Jako obchodní firma jste pod stále rostoucím tlakem, abyste zajistili spolupráci s odpovědnými obchodními partnery. Nestačí vědět, že máte uklizeno ve vlastním domě, musíte kriticky pohlížet i na své dodavatele, abyste se přesvědčili, že jejich obchodní praktiky jsou etické, udržitelné a splňují stanovené mezinárodní normy. Spolupráce se společností Jabra vám dává na vědomí, že sdílíme váš závazek k ochraně naší planety a jsme odpovědným členem globálního společenství.

Jako zákazník Jabra můžete naše výrobky využívat s čistým svědomím a vědomím toho, že jsme udělali vše, co je v našich silách, abychom navrhli zařízení, které má minimální dopad na životní prostředí.

Co děláme

Úsilí společnosti Jabra v rámci CSR zahrnuje širokou řadu oblastí, včetně závazků k bezpečnosti a fyzické a duševní pohodě zaměstnanců, plnění místních a mezinárodních požadavků na nízkou spotřebu energie a bezpečné materiály a naše trvalé úsilí ke snižování ekologického dopadu našich provozů.

Inovace je hlavním poznávacím znakem

Jsme hrdí na to, že vyrábíme cenami ověnčené náhlavní soupravy, které našim zákazníkům usnadňují život. Kromě promyšlených jedinečných způsobů, jak lidem poskytnout větší svobodu v technologiích, se usilovně věnujeme zkoumání důmyslných metod výroby našich výrobků ještě šetrnějších k životnímu prostředí.

Neustále zkoumáme způsoby výroby našich výrobků a snažíme se maximálně využívat dostupné suroviny a navrhovat nezávadné výrobky. Využíváme ekologicky šetrné materiály a omezujeme množství škodlivých látek vytvářených v našich zařízeních. Zaměřujeme se na navrhování náhlavních souprav s nižší hmotnosti a balením většího počtu kusů do zásilek, čímž snižujeme spotřebu paliva při dopravě výrobků.

Stejně vysoké standardy nastavujeme i pro naše dodavatele a obchodní partnery. Při spolupráci s nimi se ujišťujeme, že splňují odpovědné obchodní praktiky jak při své činnosti, tak i ve způsobu zacházení se svými zaměstnanci. .

Více o našich zásadách CSR se dočtete na adrese gn.com.
Vyhrajte Jabra Elite Sport