Získejte více od značky Cisco
díky náhlavním soupravám Jabra

Společnost Jabra poskytuje plně integrované ovládání hovorů pomocí aplikace Cisco Jabber pro Android 11.5 a pro iPhone/iPad 11.5 u celé řady produktů Jabra Motion (Jabra Motion, Motion Office UC a Motion UC+)

Potřebujete náhlavní soupravu
pro své zařízení Cisco?

Pokud ano, Jabra s Vámi počítá.

Zobrazit více

Společnost Jabra umožňuje ovládání hovorů díky nové aplikaci Cisco Jabber pro systém Android verze 11.5 a vyšší a Cisco Jabber pro iPhone a iPad verze 11.5 a vyšší – nejnovější krok v probíhající integraci zvukových zařízení Jabra s řešeními Cisco.

S uvedením aplikace Cisco Jabber pro systém Android verze 11.5 a vyšší a Cisco Jabber pro iPhone a iPad verze 11.5 na trh společnost Jabra pokračuje v inovacích a jako první oznámila integrované ovládání hovor u řady náhlavních souprav Jabra Motion.

Nyní uživatel může přijímat a ukončovat hovory a měnit hlasitost přímo z náhlavní soupravy Jabra Motion. To podnikům umožňuje si snadno vybrat komunikační zařízení, zvýšit produktivitu a zároveň zlepšit prostředí svých koncových uživatelů.

V minulosti byla společnost Jabra první, kdo nabízel integrované ovládání hovorů pomocí aplikace Cisco Jabber 9.6 (Windows).

Plně integrované ovládání hovorů společnosti Jabra pomocí aplikace Cisco Jabber pro systém Android verze 11.5 a vyšší a Cisco Jabber pro iPhone a iPad verze 11.5 s řadou Jabra Motion podporuje probíhající integraci zvukových zařízení Jabra s řešeními Cisco, která umožňuje si snadno vybrat komunikační zařízení, zvýšit produktivitu a zároveň zlepšit prostředí svých koncových uživatelů.

Poznámky k verzi

Cisco Jabber pro Android 11.5.xCisco Jabber pro iPhone a iPad 11.5.x

Cisco Jabber (MAC) verze 11.7

Společnost Jabra pokračuje v inovacích a jako první představila integrované ovládání hovorů pomocí aplikace Cisco Jabber (MAC) při vydání verze 11.7. Jedná se pouze o nejnovější krok v probíhající integraci zvukových zařízení Jabra s řešeními společnosti Cisco.

 • Ovladače Jabra jsou integrovány do aplikace Cisco Jabber (MAC)
 • Jabra umožňuje ovládání hovorů prostřednictvím náhlavní soupravy. Mezi nabízené funkce patří:
  • Přijetí/ukončení hovoru (Answer/End Call)
  • Změna hlasitosti (Change Volume)
  • Ztlumení/zrušení ztlumení z náhlavní soupravy

Do aplikace Cisco Jabber (MAC) verze 11.7 jsou integrovány všechny náhlavní soupravy Jabra USB, což zahrnuje i soupravu Link 360

Příslušenství CiscoZískejte zkušební verzi zdarma

Řada Jabra Motion obsahuje

Snadné jako napočítat do 3
Podívejte se na své výhody v kostce:

Ovládání Bluetooth v náhlavní soupravě Jabra Motion – náhlavní soupravy Jabra Motion Bluetooth s verzí firmwaru 3.72 a vyšší podporují ovládání hovorů aplikací Cisco Jabber.

Pokud například máte v aplikaci Cisco Jabber přidržený hovor a vyřizujete druhý hovor. Po konci druhého hovoru můžete první hovor obnovit klepnutím na tlačítko Hlavní funkce v zařízení Bluetooth. Tato funkce je podporována pouze v náhlavní soupravách Jabra Motion Bluetooth a vyžaduje firmware verze 3.72 nebo novější.

Aktivace funkce ovládání hovorů v řadě Jabra Motion vyžaduje následující kroky:

 • ANDROID a iOS:
  • Ujistěte se, zda náhlavní souprava Jabra Bluetooth obsahuje firmware verze 3.72 nebo novější. Pokud tomu tak není, aktualizujte firmware podle postupu v aplikaci Jabra Direct.
 • ANDROID:
  • Nainstalujte si aplikaci Jabra Service do zařízení Android z obchodu Google Play.
  • Připojte náhlavní soupravu Jabra k zařízení Android.
 • iOS:
  • Propojte náhlavní soupravu Bluetooth a iPhone prostřednictvím Bluetooth.

Potřebujete provést aktualizaci firmwaru?

Postup stažení firmwaru verze 3.72 pro náhlavní soupravu Jabra Buetooth je následující:

 • Přejděte na Jabra Support
 • Zadejte vyhledávací dotaz Jabra Motion.
 • Klikněte na ikonu DOWNLOADS.
 • V OBLASTI PRO STAHOVÁNÍ přejděte do okna WINDOWS, vyberte jazyk nebo region a klikněte na možnost Stáhnout.

Společnost Jabra jako preferovaných vývojář řešení spolupracuje se společností Cisco na vývoji nových řešení, která koncovým uživatelům přináší veškeré výhody sjednocené komunikace.