Jabra Assist

Aplikace Jabra Assist je snadno použitelná a jednoduchá aplikace pro chytrý telefon, která vašemu výrobku přidá ještě vyšší hodnotu. Nyní je vybavena dalšími funkcemi navíc.

Geo taggingNajít můj vůz

Už nikdy neztratíte svou náhlavní soupravu ani nepřijdete o svůj vůz. Při každém použití náhlavní soupravy se zaznamenává její zeměpisná poloha, takže pokud ji někam založíte, můžete si najít na mapě pomocí chytrého telefonu. Svou náhlavní soupravu můžete dokonce aktivovat zvukově, takže její hledání bude mnohem snazší.

Sledujte dobu volání


Ukazatel baterie

Díky této jednoduché vizuální indikaci máte přehled o zbývajícím čase volání na svém zařízení. Jakmile u systému Android stav nabití baterie vašeho zařízení Jabra poklesne pod 10%, aplikace vám to oznámí.

Funkce je k dispozici u většiny telefonů Android a vybraných náhlavních souprav s iOS.

Handsfree


Čtení textových zpráv

Nyní si můžete příchozí textové zprávy nechat přečíst, a to zcela handsfree. Na textovou zprávu můžete odpovědět pomocí Google Now.

K dispozici pouze pro Android.

Návod k nastavení


Spárujte své zařízení

K dispozici máte přístup ke snadnému, animovanému postupnému průvodci, který vám pomůže nejen při procesu párování, ale i získat z vašeho zařízení co nejvíce.

Pouze pro náhlavní soupravy:

Jazyk


Vyberte svůj jazyk

Jabra Eclipse má k dispozici 10 jazyků náhlavní soupravy. Nyní můžete svůj preferovaný jazyk změnit pomocí aplikace.

Další vlastnosti

Přizpůsobení ovládání

Způsob používání zařízení si můžete upravit dle vlastních preferencí. Můžete aktivovat nebo deaktivovat mobilního hlasového asistenta (aktivací Google Now), upravit možnost ztlumení nebo funkci přijetí či ukončení volání.

*Pouze pro náhlavní soupravy Jabra Eclipse

Zvuk příchozího hovoru

Dle svých vlastních každodenních potřeb si můžete vybrat jedno ze tří nastavení zvuku, které umožňuje měnit zvuk příchozích hovorů.

*Pouze pro náhlavní soupravy Jabra Eclipse

Za volantem odpovědně

Při připojení k Jabra Freeway, Jabra Drive Jabra Tour nebo Jabra Streamer se chytrý telefon přepne do bezpečnostního režimu. Na příchozí zprávu bude automaticky odpovězeno oznámením, že jste právě za volantem a ozvete se později.

*K dispozici pouze pro Android

Přímé aktualizace

Nyní můžete vyhledávat aktualizace softwaru a zařízení aktualizovat přímo prostřednictvím aplikace. Není třeba se připojit k PC!

*Pouze pro náhlavní soupravy Jabra Eclipse

StáhnoutLanguages and Requirements: please see the support text on the App Store and Google Play.

Najít podporu

Stručné návody k obsluze, výuková videa, stahování firmwaru a mnoho dalšího.