JABRA CONNECT

Jabra Connect umožňuje spravovat hovory na všech zařízeních připojených k náhlavní soupravě.

Stáhněte si aplikaci

Android - kompatibilní s následujícími produkty Jabra: Jabra Stealth UC, Jabra Extreme2, Jabra Motion, Jabra Motion UC, Jabra Stone3, Jabra Supreme, Jabra Supreme UC

iOS - kompatibilní s následujícími produkty Jabra: Jabra Stealth UC, Jabra Motion, Jabra Motion UC, Jabra Supreme, Jabra Supreme UC

Průvodce párováním

Pomáhá spárovat náhlavní soupravu s chytrým telefonem, PC nebo tabletem.

 

Správa hovorů

Nastavení hlasitosti při hovoru, přidržení jednoho nebo více hovorů nebo odeslání příchozích hovorů z daného zařízení do hlasové schránky.

Správa zvuku

Najděte to správné nastavení zvuku pro svou náhlavní soupravu. Vyberte si mezi třemi přednastavenými profily - v kanceláři, venku, nebo ve vozidle. Můžete také nastavit úroveň aktivního potlačení šumu v náhlavní soupravě.

 

Indikátor nabití baterie

Můžete sledovat stav baterie náhlavní soupravy a na chytrém telefonu nechat zobrazit upozornění, když je čas baterii dobít.

Najít mou Jabru

Pokud někdy náhlavní soupravu ztratíte, na mapě se můžete podívat, kde jste ji naposledy používali. Je-li náhlavní souprava stále připojena k telefonu, můžete ji tzv. „prozvonit“ a lokalizovat ji sluchem.

 

Zvukové poznámky

Diktováním si můžete dělat poznámky. Uložit si je můžete přímo v aplikaci nebo je i lze sdílet prostřednictvím e-mailu nebo jiných aplikací, které přijímají soubory.

Zpravodaj Jabra