Jabra Sport Life

Jabra Sport Life je doprovodná aplikace pro Jabra Elite Sport, Jabra Sport Pulse, Jabra Sport Coach a Jabra Sport Pace. Jedná se o nejlepší univerzální řešení pro trénink a cvičení, představující tréninkového partnera příští generace, který dokáže řídit vaše kondiční aktivity.

Plánujte, sledujte a vyhodnocujte svou výkonnost. Jednotlivé relace můžete lépe optimalizovat díky nápovědě přímo do uší, poskytujícímu zpětnou vazbu v reálném čase.

Works with:

Udržujte správný tep

Netrénujte jen podle toho, jak se cítíte, trénujte podle toho, co vaše tělo ve skutečnosti dělá. „Živá“ zpětná vazba z údajů tepové frekvence vám umožní strukturovat váš trénink. Naše funkce koučování je přímo napojena na informace o tepové frekvenci, takže ihned víte, kdy musíte více zabrat nebo naopak „ubrat plyn“.

Správné fungování kardiosystému

Parametr VO2 měří váš kardiovaskulární systém na základě vyhodnocení schopnosti vašeho těla absorbovat kyslík. Takto můžeme určit vaši fyzickou zdatnost. Nyní víte, zda cvičíte ve správném rozsahu VO2, například z hlediska zóny vaší tepové frekvence.

Works with:
Works with:

Zaměřte se na správné cvičení

Můžete se plně soustředit na cvičení, neboť na počítání se soustředíme my. Naše funkce automatického počítání opakování sleduje váš pohyb prostřednictvím senzorů v našich peckových sluchátkách, na displeji vašeho chytrého telefonu signalizuje odpočítávání a přímo do uší poskytuje zpětnou vazbu. Na obrazovce můžete také sledovat videa zdůrazňující správný způsob provádění cvičení.

Nastavte si správné tempo

Na základě vašeho tréninku, aktuální fyzické kondice a průběžných výsledků dosažených při běhu/jízdě na kole můžeme předpovědět, za jak dlouho urazíte celou vzdálenost. Můžeme vám také pomoci zlepšit svůj čas.

Works with:
Works with:

Dodržujte správnou dobu zotavení a regenerace

Tvrdou dřinou se snažíte dosáhnout svých cílů - dobrý trénink však vyžaduje také pochopení toho, kolik času vaše tělo potřebuje na zotavení mezi cvičením a jednotlivými tréninky. To je důvod, proč jsme vytvořili aplikaci, která analyzuje výsledky tréninku a živou zpětnou vazbu a informuje vás, jak dlouho musíte odpočívat.

Stáhnout

Jazyky a požadavky: viz texty podpory na App Store a Google Play.